TEKTAŞ PIRLANTA

12.07.2017

122 Kişi Okumuş

0 Yorum

Genellikle evlilik tekliflerinde kullanılan ve favori olarak gösterilen tek taş pırlanta yüzükler kullanıcılar tarafından bu sektörün en çok ilgi gören ürünlerinden birisi konumundadırlar. Her türlü işlemenin yapılabildiği tek taş yüzükler her firmanın kendine özgü tasarımları ile parmağınızdayken size ayrı bir şıklık katmaya devam ediyor.

Pırlanta sektöründeki ürünlerin müşteriler tarafından bu kadar ilgi görmesi bir taraftan pırlanta üreticisi firmaları rekâbet’e sürüklerken bir taraftan da başarılı tasarımlara sahip tek taş pırlanta yüzüklerin piyasada boy gösterebilmesinin önünü açarak bu sektöre gereken başarıyı getirdi. Farklı karat çeşitleri bulunan tek taş yüzüklerin iç veya dış kısmına istenilen isimlerin işlenebilmesi ise teknolojik gelişmenin bu sektöre kazandırdığı en büyük yeniliklerden birisidir. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte en ufak bir değişikliğin bile tek taş pırlanta yüzük üzerinde milim milim işlenerek yapılabilmesi sektörün gelişimine de olumlu olarak yansıyor.

Karat boyutlarına göre fiyat biçilen tek taş pırlantalarda fiyat konusunda en büyük etken karat boyutu olsa da renk, boyut, taş sayısı, model ayrıntısı, işleme miktarı gibi gözle görülebilen özellikleri de fiyat konusunda oldukça etkili olabiliyor.                                                                                                                    En güzel tektaş pırlanta ürünleri siz de https://www.arispirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sitemiz üzerinden inceleyebilir, satın alabilir ve ya mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER