Kombin

22.06.2018

95 Kişi Okumuş

0 Yorum

Tesettür kombinler pek çok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Günlük giyilen, yapılan kombinler ile özel günler için yapılan kombinler birbirinden farklıdır. Hem günlük hem özel kombinler içinde klasik ve spor tarzda kombin modelleri yer almaktadır. Herkesin tarzı, kişiliği, giyim şekli birbirinden farklıdır. Kimisi spor giyinmeyi tercih ederken bir diğeri ise klasik giyimden hoşlanmaktadır. Bu doğrultuda kendi isteki beğeni ve tarzınıza uygun kıyafet seçmek önemlidir. Aynı zamanda kombin yaparken giyeceğiniz yere uygun bir seçim yapmalısınız. Günlük giyilen kombinler ile özel bir davete katıldığınızda şıklığınızı kaybetmiş olursunuz.

Tesettür Kombinler

Tesettür kombinelerin tunik pantolon, pantolon yelek, pantolon gömlek tarzında olanları olduğu gibi etek bluz, etek gömlek, etek tunik, etek yelek tarzında olanları da mevcuttur. Özellikle son zamanlarda pantolon ile yapılan kombineler ön plana çıkmaktadır. Pantolon ile üst kıyafetin aynı renk veya tonlarda kullanıldığı kombinelerin yanı sıra zıt renklerde kullanılan kombinler de bulunmaktadır. Aynı renklerin kullanıldığı pantolon tunik kombinlerinde daha çok ekru, krem, geri, buz mavisi, mint yeşili, toprak renkleri, haki, yeşil tonları tercih edilmektedir. 2018 yaz sezonunda pantolon tunik kombinelerinde daha çok bol paça pantolonlar dikkat çekmektedir. Bol paça pantolonların şık bir yelek, hırka, tunik, gömlekle bütünleştiği kombineler bu sezonun en çok tercih edilenleri arasında olacak gibi gözükmektedir. Kombin yaparken pantolon ve üst kıyafet seçimini size yakışan renkler ve modellerden yana kullanırsanız aradığınız şıklığı da yakalamış olursunuz.

Tesettür Kombin Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler  

Tesettür kombineler bir bütündür. Bu yüzden de tüm parçalar dikkatle ve özenle seçilmelidir. Şık bir pantolon yanlış tunik seçimi ile berbat bir hal alabilir veya sade bir pantolon doğru tunik seçimi ile daha şık bir görüntüye kavuşabilir. Tesettür kombin yaparken seçtiğiniz alt ve üst kıyafet kadar aksesuar seçimine, eşarp veya şal seçimine, ayakkabı-çanta seçimine de önem vermelisiniz. Bu parçalar ancak bir araya uyumlu bir şekilde geldiğinde sizi şıklığa taşıyacaktır. Etek tunik, etek gömlek, etek yelek veya pantolon tunik, pantolon yelek, pantolon gömlek gibi pek çok kombin seçeneği için https://www.terzidukkani.com.tr adresine bakabilirsiniz.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER