Klima Arızalandığında Ne Yapılmalı?

Klimalarda meydana gelen arızalanmalarda mutlaka profesyonel bir servis desteğinin alınması gerekir. Çünkü klima teknolojisinin gelişmiş yapısı yapılacak müdahaleler açısından yetersiz donanıma sahip olunması ya da bilgi sahibi olunmaması durumunda hem klima arızasının boyutunun daha da ileriye taşınmasına hem de ciddi güvenlik risklerinin meydana gelmesine neden olabilir. Bu sebeple de Klima Servisi hizmetleri uzun yıllardır bölge genelinde evinde veya ofisinde ya da işyerinde klima kullanan tüm tüketicilere yönelik olarak hızlı ve kaliteli servis çözümleri sağlamaktadır. Alanında uzman ve deneyimli teknik personellerin görev aldığı klima servis hizmetleri dahilinde klimaların her zaman ilk günkü performans verimliliğinde, uzun ömürlü olarak kullanımının gerçekleştirilebilmesi sağlanabilmektedir.

Haftanın her günü 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi ile de özellikle kış aylarında arızalanan klimaların oluşturabileceği mağduriyetlerin en kısa zaman dilimleri içerisinde giderilebilmesi avantajını sağlamaktadır. Üstelik yapılan klima arıza bildirimlerine yönelik olarak Samsung Servisi merkezinin bölge genelindeki tam donanımlı gezici servis araçları yönlendirilmektedir. Özellikle de en yakın konumda bulunan servis aracı yönlendirilerek, tüketicilerin cihazlarındaki sorunlara en kısa zaman dilimleri içerisinde profesyonel teknisyenler tarafından müdahalelerde bulunulması sağlanabiliyor. Aynı zamanda da tam donanımlı olan servis araçlarında en yeni klima modellerindeki her tür farklı arızalanmaya ilişkin olarak da gerekli teknik ekipman ve orijinal yedek parça bulundurulmaktadır. Bu şekilde çok komplike/ileri seviye bir klima arızası söz konusu olmadığı müddetçe hemen hemen her türlü klima arızası yerinde servis uygulamaları ile onarılabilmektedir.

Hızlı ve kaliteli klima arıza onarım hizmetleri dahilinde günümüzde VestelServisi merkezi tarafından sunulan hizmetler garanti kapsamı altındadır. Uzman teknisyenler tarafından klimalarda yapılacak her türlü arıza onarım işlemine yönelik olarak gerekli olan müdahaleler, firma tarafından garanti altına alınıyor. Böylelikle 1 yıl içerisinde tekrarlayan arıza onarımı yapılmış veya değiştirilmiş olan parçaların tüketici cephesinde herhangi bir mağduriyete neden olmamasının güvencesi sağlanmaktadır. Klimalarda meydana gelen her tip arızaya ilişkin olduğu gibi periyodik yıllık klima bakımı işlemlerine yönelik olarak da 7/24 kesintisiz olarak iletişim numaraları üzerinden profesyonel servis hizmeti desteğinin alınabilmesi mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir