Beyaz Elbise

11.08.2017

463 Kişi Okumuş

0 Yorum

Yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biri beyaz elbise seçimidir. Hem ışığı yansıması ile serin tutan hem de bir peri gibi olmanızı sağlayan beyaz elbise, çoğu kadını kuğu gibi hissettirir.

Beyaz Uzun Elbiseler

Uzun beyaz elbise çeşitleri genellikle yaz aylarında tatilde ya da sahil kasabalarında çok tercih edilir. Bu tip yerlerdeki kadınlar bronz tenli olacağı için beyaz elbiseyi son derece iyi taşıyacaklardır. Üstelik kombinlemek için hiç bir şey yapmanıza da gerek yok. Altına giyeceğiniz parmak arası terlik ya da sandalet ile birkaç aksesuar sizi son derece şık gösterecektir. Siz de bu kıyafeti içerisinde çok rahat edeceksiniz.

Kısa Beyaz Elbiseler

Kısa beyaz elbise, uzun planlarına göre çok daha kullanışlıdır. Çünkü pek çok ortama uyum sağlamaktadır. İsterseniz günlük hayatımızda alışverişe çıkarken, isterseniz de gece arkadaşlarınızla dışarı çıkarken rahatlıkla beyaz elbise tercih edebilirsiniz.

Genellikle keten ya da şile bezinden yapılan pek çok beyaz elbise çeşitlerini görmek için www.denizbutik.com adresinde ufak bir gezinti yapabilirsiniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER