Akıllı Telefonunuzda Olması Gerekli 10 Ücretsiz Uygulama

03.01.2018

305 Kişi Okumuş

0 Yorum

Yeni yılı yeni bir akıllı telefon ile karşılayanlar için ücretsiz uygulamaları bir araya getirdik. Her akıllı telefonda olması gereken ücretsiz uygulamaları yazıda bulacaksınız.

Belki de yeni yıla size hediye edilen yeni akıllı telefonunuz ile giriş yaptınız. Peki, yeni iOS veya Android tabanlı akıllı telefonunuza yüklemeniz gereken işlevsel ve ücretsiz uygulama hangileri?

Telefonunuzda olması gereken işlevsel ve ücretsiz uygulama seçenekleri!

Dropbox

Sizin için önemli olan dosyalara her zaman ve her yerden ulaşmak istiyorsanız haliyle bulut depolama servisleri en önemli yardımcınız. Senkronizasyon ve yedeklemenin yanı sıra, dosya paylaşımı ve platformlar arası taşıma gibi yeteneklere de sahip olan Dropbox bu anlamda mutlaka elinizin altında olmalı.

:: Android için Dropbox indir (Google Play Store)

:: iOS için Dropbox indir (App Store)

Google Fotoğraflar

WindowsmacOSAndroid ve iOS platformları arasında kusursuz bir biçimde çalışan Google Fotoğraflar ciddi anlamda başarılı bir uygulama. Tek eksiği ise fotoğraflarınızı biraz yeniden boyutlandırması diyebiliriz. Akıllı görüntü tanıma özelliği ve bazı düzenleme araçları da bulunan uygulama fotoğraf ve videoları yönetmek için öne çıkan bir seçenek.

:: Android için Google Fotoğraflar indir (Google Play Store)

:: iOS için Google Fotoğraflar indir (App Store)

IFTTT

Akıllı telefonlar için tüm servisleri bir araya getiren IFTTT uygulaması ile belirli aralıklarla duvar kağıdınızı değiştirmek, ofise girdiğinizde WiFi bağlantısını otomatik olarak kapatmak, bir kerede birden çok sosyal ağa paylaşım yapmak ve çok daha fazlasını ayarlamak mümkün. Telefonların olmazsa olmazı!

:: Android için IFTTT indir (Google Play Store)

:: iOS için IFTTT indir (App Store)

Evernote

Çapraz platform senkronizasyonu, esneklik ve çeşitli özellikleriyle en iyi not olma uygulamalarından birisi olan Evernote el yazısı tanımasunum modukolay not kırpma ve daha fazlasıyla başarısını sürdürüyor.

:: Android için Evernote indir (Google Play Store)

:: iOS için Evernote indir (App Store)

Microsoft Word

Hareket halindeyken çalışabilmeniz için tasarlanan Microsoft Wordkullanımı kolay dokunmatik deneyiminin yanı sıra Office’in tanıdık görünümüne ve kalitesine sahip. Belge oluşturmagörüntüleme ve düzenleme anlamında vazgeçilmez bir uygulama.

:: Android için Microsoft Word indir (Google Play Store)

:: iOS için Microsoft Word indir (App Store)

SwiftKey

Akıllı telefonunuzun klavyesi için başarılı bir alternatif olan SwiftKeykelime tahminiakıllı otomatik düzeltme ve çok daha fazlasını sunmasıyla başarılı bir yazma deneyimi sağlıyor.

:: Android için SwiftKey indir (Google Play Store)

:: iOS için SwiftKey indir (App Store)

Google Çeviri

Daha yazarken 103 dil arasında metin çevirisi yapabilen, internet bağlantısı yokken bile 59 dilde çeviri yapmasıyla öne çıkan ve 38 dilde anında kameradan gördüğü metinleri çevirebilen Google Çeviri tek kelimeyle harika.

:: Android için Google Çeviri indir (Google Play Store)

:: iOS için Google Çeviri indir (App Store)

CamScanner

Belgeleri, görüntü dosyası ya da PDF olarak keskin ve net bir şekilde tarayarak yazdırmakbuluta kaydetmek veya faks göndermek için CamScanner aradığınız uygulamalardan birisi.

:: Android için CamScanner indir (Google Play Store)

:: iOS için CamScanner indir (App Store)

Instapaper

Çevrimdışıhareket halinde, herhangi bir yerde en iyi şekilde biçimlendirilmiş olarak haberleri kaydetmenin ve mobil cihazınızdan okumanın en iyi yolunu sunan Instapaper uygulaması başarılı bir deneyim sunuyor.

:: Android için Instapaper indir (Google Play Store)

:: iOS için Instapaper indir (App Store)

Sleep Cycle

Günü en iyi şekilde geçirmeniz için yatış ve kalkış saatlerine dikkat etmek önemli. Akıllı alarm saati Sleep Cycle yatış ve kalkış saatlerinizi analiz ederek sizin için en iyi zamanları tespit ediyor ve gerçekten dinlenmiş ve rahatlamış olarak uyanmanızı sağlıyor.

:: Android için Sleep Cycle indir (Google Play Store)

:: iOS için Sleep Cycle indir (App Store)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER